Український національний збір
Українська мова: Обов’язок кожного з нас – зупинити цей злочин проти українського народу PDF Друк E-mail
Субота, 09 червня 2012 00:13

Відповідальність за прийняття провокаційного закону лежить як на владі, так і на опозиції

5 червня Верховна Рада прийняла за основу законопроект Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Україна опинилася на крок ближче до громадянського конфлікту, наслідки якого – непередбачувані.

Рішення Ради є протиправним як за змістом, так і за формою.

Детальніше...
 
Єврофутбол-2012, історія і шовінізм PDF Друк E-mail
П'ятниця, 01 червня 2012 22:19

Обидві сусідні і дружні країни – Україна і Польща посилено готуються до початку чемпіонату Європи з футболу 2012.
На перший погляд ніби все йде у плановому режимі і ніякої антипії,  тобто відхилення від нормальної ходи цієї важливої події у житті спортивної  Європи, немає. Однак зроблено деякі кроки, які викликають неприємні відчуття у багатьох львів’ян: польська сторона знайшла в інформаційно-історичній довідці про Львів на сайті УЄФА велику крамолу – згадку про «польську окупацію Львова». Відразу ж почався тиск на офіційні структури з боку польських вчених та шовіністично налаштованих політиків з метою змінити цей термін  у вищезгаданому інформаційному джерелі. Згадану фразу було вилучено, як необ’єктивну і таку, яка не відповідає дійсності.

Детальніше...
 
Помста за розкол України PDF Друк E-mail
П'ятниця, 01 червня 2012 18:27

Стартувала всеукраїнська кампанія “Помста за розкол країни”

Як і обіцяли громадські активісти, вони розпочали кампанію по зниженню рейтингу тих політичних сил та народних депутатів, які виступають на підтримку розкольницького законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”.

Заносячи “листи щастя про мову” до офісів Партії регіонів та Народної партії Литвина, представники кільканадцяти громадських організацій проголосили, що ними вже заплановані агітаційні поїздки до Новоград-Волинського, Антрациту, Севастополя та Одеси, оскільки саме в цих мажоритарних округах мають намір балотуватися голова Верховної Ради Володимир Литвин, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та автори антидержавного законопроекту Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.

Детальніше...
 
Антинародна каста "влада-опозиція" в дії: "Батьківщина" на догоду регіоналам хоче зірвати протест громадськості щодо мовного питання PDF Друк E-mail
Середа, 30 травня 2012 20:53

 або Чи зможуть рядові БЮТівці змусити БЮТівського нардепа Одарченка керуватися здоровим глуздом?

Сьогодні опівдні в наметовому містечку БЮТу біля Печерського суду відбулась зустріч організаторів акцій протесту 24-25 травня проти законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики” з народними депутатами від опозиції. Зустріч ініціювала громадськість, яка запропонувала політикам обговорити формат акції на 5 червня з метою уникнення шкідливих конфліктів, як це було 24 травня, та задля поєднання зусиль і досягнення максимального ефекту.

Детальніше...
 
Звірства російсько-більшовицької імперії: Згвалтована та розграбована Європа PDF Друк E-mail
Вівторок, 29 травня 2012 21:02

Головний австрійський політичний журнал Profil присвятив свій паперовий номер «дню перемоги» кривавих більшовицьких орд над народами східної і центральної Європи у винесеній на обкладинку статті «Визволителі і захисники, п'яниці і гвалтівники».

У інтернеті цієї політнекорректной статті немає, є тільки обкладинка.

У статті розповідається про російські звірства в Австрії у 1945–1955 роках, хоча Австрія була для «визволителів» навіть не Німеччиною, а «жертвою нацизму».

Детальніше...
 
До історії акції «Вісла» PDF Друк E-mail
Вівторок, 29 травня 2012 09:14

Нещодавно відбувся  Другий Конгрес українців Польщі. Делегати Конгресу у спеціальній заяві закликали українців та поляків «припинити займатися переоцінкою історичних кривд, а пробачити один одному задля історичного єднання обох народів».
Наголошено також, що в Польщі стараються призабути окремі історичні факти, зокрема факти сумнозвісної акції «Вісла». (Див. galinfo.com.ua/news/  3.05.12 р. 
До історії акції «Вісла» і трагедії українців в часі її проведення історики і публіцисти будуть ще довго звертатися, бо чимало ще не висвітленого матеріалу, ще не всі прізвища загиблих знайдені чи згадані.

Детальніше...
 
Боротьба за українську мову: 5 червня - друга битва PDF Друк E-mail
Неділя, 27 травня 2012 17:15

5 ЧЕРВНЯ О 9.00
Прийдіть та приведіть усіх друзів та родичів під комітети Верховної Ради (Грушевського 18/2).

Шукайте можливості приїхати на акцію до Києва. Дуже важливо, щоб саме під Верховною Радою зібралось дуже багато людей.

МИ — СВІДОМА НАЦІЯ!
Ми не дозволимо вкотре маніпулювати нашими національними почуттями!
Але щоб нас почули, НАС МАЄ БУТИ БАГАТО!

Детальніше...
 
28 травня, 11.00, під Генпрокуратурою: Захист громадської активістки і просто щирої та безкорисної людини – Рими Білоцерківської PDF Друк E-mail
П'ятниця, 25 травня 2012 21:37

Вийди на акцію до Генеральної прокуратури та підтримай вимогу про закриття сфальсифікованої кримінальної справи проти Рими Білоцерківської! Збір – 28 травня, понеділок, 11:00, Київ, Різницька вулиця 13/15.

22 травня судом міста Рубіжне прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рими Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту». Рішення прийнято за відсутності Рими Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після кількаразових самовідводів суддів щодо «шитої білими нитками» справи, скерованої на створення умов ускладненого пересування відомого правозахисника територією України.

Детальніше...
 
Українська мова - жива, вона кровоточить боротьбою PDF Друк E-mail
Четвер, 24 травня 2012 23:54

ТРИВОГА! Розгляд законопроекту про мови перенесли на п'ятницю всім бути не пізніше 10:00 біля комітетів ВР! Приводьте друзів, родичів. Ситуація  може бути критичною!

25 ТРАВНЯ НА 10.00 ВСІ, ХТО НЕ ХОЧЕ РОЗКОЛУ КРАЇНИ, ПОВИННІ БУТИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ!

Вчорашнє засідання було закрито під час розгляду мовних питань, якими Партія регіонів намагається розколоти народ і країну, щоб відволікти увагу людей від своїх економічних провалів. І завтра зранку регіонали мають намір знову підняти мовні питання, розпочавши з них ранкове засідання.

Сьогоднішній день може стати вирішальним. Тому всі, кому дорогі цілісність та незалежність України, мають прибути на 10.00 до будівлі комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2, через дорогу від Верховної Ради). Хто не може прибути на 10.00, може приїздити пізніше. Бо швидко це не закінчиться. Не виключено, що нам знову доведеться до пізньої ночі відстоювати мирну стабільність  країни та право українського народу на існування.

 
Обережно, русифікація: регіонало-свободівські ігри PDF Друк E-mail
Четвер, 24 травня 2012 00:45

Сьогодні партія “Свобода” знову паразитуватиме на чужих зусиллях й допомагатиме владі русифікувати Україну

Вже звичним стало для багатьох, коли незалежна від політиків громадськість “лягає кістками”, системно протидіючи злочинним планам влади, а після цього на арені їх здобутків на піку з’являється партія “Свобода”, поводячись як авангард і так, ніби до їх участі нічого не існувало.

Детальніше...
 
В яку «державу» прагнуть загнати один з європейських народів PDF Друк E-mail
Четвер, 24 травня 2012 00:10

або про потворну сутність "української" влади

По завершенні ювілейних святкувань, пов'язаних із новітнім здобуттям Україною незалежності, природно хочеться якось осмислити пройдений твоєю країною шлях, осягнути модель держави, яку було сформовано за ці два десятиріччя, збагнути її сутність, звершення і успіхи. Й сьогодні, напередодні нових виборів та нових викликів нового ж таки часу, невільно вхоплюєш себе на думці: що ми маємо – річницю державності чи роковини по державності.

Нинішня українська влада, що є продуктом вітчизняної політичної історії останніх 20 років, виродилася у потворну суміш, яка має три складових: новітній феодалізм в господарсько-світоглядному вимірі, неоденікінщина в ідеологічному усвідомлені антиукраїнськості цієї влади й, врешті, початкова стадія неосталінізму, що виявляється в прагненнях зацементувати авторитаризм у політико-адміністративному способі вертикального керівництва країною, і в намаганнях утвердити тоталітарну форму правління по горизонталі суспільно-державного життя.

Детальніше...
 
Всеукраїнська кампанія зі зниження рейтингу тих, хто проголосує за антиукраїнський законопроект "Про засади державної мовної політики" PDF Друк E-mail
Середа, 23 травня 2012 02:00

Головними жертвами закону Колесніченка-Ківалова можуть стати Литвин, Гриневецький, Рибаков та мажоритарники

Під час планування спрямованої проти антиукраїнського законопроекту “Про засади державної мовної політики” акції протесту 24 травня були обговорені подальші дії загальноукраїнської кампанії, яка має на меті цілеспрямовану роботу по зниженню рейтингу політичних сил та окремих політиків, і в якій лише за кілька днів вже висловили бажання взяти участь понад 15 організацій, більшість з яких до цього часу була скептично налаштована як щодо влади, так і щодо опозиції.

Детальніше...
 
Наслідуючи регіоналів, "Батьківщину", "Фронт змін" та "Свободу", Кличко і Королевська збирають під свої прапори криміналітет PDF Друк E-mail
Середа, 23 травня 2012 00:48

18 травня 2012 політичні партії УДАР Віталія Кличка і «Вперед-Україна!» Наталі Королевської досягли принципової угоди про спільну участь в парламентських виборах 2012 року.

Про це журналістам заявив заступник Королевської, народний депутат Євген Суслов, передає Цензор.НЕТ.

За словами Суслова, партії Кличко і Королівської сформують загальний партійний список, а на мажоритарних округах будуть висувати тільки «узгоджені кандидатури».

Детальніше...
 
Регіонали Колесніченко та Ківалов намагаються знищити українську мову із застосуванням брехні та шахрайства PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 травня 2012 20:12

ОБЕРЕЖНО: ФАЛЬСИФІКАТ, АБО ВИДАЮЧИ БАЖАНЕ ЗА ДІЙСНЕ

Свого часу, коли у Верховній Раді був зареєстрований Проект Закону України “Про засади державної мовної політики”, запропонований народними депутатами С.Ківаловим і В. Колесніченком, група учених Київського національного університету імені Тараса Шевченка підготувала експертний висновок, вказавши на всі негативи пропонованого законопроекту. Тому більш ніж дивує поява 18 травня ц. р. в інтернеті (блог народного депутата В. Колесніченка (http://blogs.pravda.com.ua/authors/kolesnichenko/4fb618767dc8f/) інформації з “промовистим” заголовком: “В Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка підтримали необхідність прийняття законопроекту “Про засади державної мовної політики”, що є відвертим перекрученням фактів і цитат експертного висновку.
Це спонукає нас до оприлюднення експертного висновку, зробленого сім місяців тому (жовтень 2011 р.), який, на жаль, не втратив актуальності і сьогодні:

Детальніше...
 
Партія "покращення" регіонів плазує перед Москвою щодо мовного питання PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 травня 2012 00:52

Партію регіонів ввели в оману щодо російської мови та її рейтингу серед виборців

Намагання Партії регіонів прийняти в якості електоральної “цукерки” до виборів закон Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, який робив би російську мову другою державною де-факто, були спровоковані проросійською частиною партії влади зовсім не з метою підвищити рейтинг партії.

Детальніше...
 
Пікнік як протест проти заборони владою проведення мирних зібрань громадян PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 травня 2012 00:30

У Львові влаштували пікнік на захист мирного зібрання

Що спільного між акцією протесту та пікніком? І те, й інше є мирними зібраннями, відповідно, вони підпадуть під регулювання закону про мирні зібрання, як тільки його приймуть.

21 травня з 13.30 громадські активісти влаштували пікнік: їли сардельки, грали бамбінтон, співали під гітару. Таким чином вони вже вкотре привертають увагу до проблем із законопроектом №2450 «Про порядок організації і проведення мирних зібрань». Молоді хлопці та дівчата виголошували тости і піднімали свої «келихи» мінеральної води чи соку за те, щоб в Україні таки було право на мирний протест і влада не перешкоджала громадянам збиратися мирно, а навпаки сприяла цьому.

Детальніше...
 
День "Х" наступив: банда прийматиме закон про знищення УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ PDF Друк E-mail
Неділя, 20 травня 2012 22:55
ЗАХИСТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ !


24 травня, о 13.00 біля Комітетів Верховної Ради (збір о 12:30 на метро Арсенальна) відбудеться акція проти спроб Партії регіонів внести до порядку денного Верховної Ради законопроект “Про засади державної мовної політики”, розроблений одіозним українофобським народним депутатом України Вадимом Колєсніченком.

Громадськість вимагатиме не вносити до порядку денного законопроект, який де-факто знищить українську мову на половині території України. Якщо ж його все ж таки внесуть – по всій Україні у відповідь буде розгорнута кампанія по знищенню рейтингу Партії регіонів.


 
Законопроект 2450: Що спільного між акцією протесту та пікніком? PDF Друк E-mail
Неділя, 20 травня 2012 21:48

І те, й інше є мирними зібраннями, відповідно, вони підпадуть під регулювання закону про мирні зібрання, як тільки його приймуть.

21 травня, з 13.30, у сквері навпроти Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18) активісти Громадянського руху «Відсіч» запрошують всіх на пікнік. Таким чином вони вже вкотре привертають увагу до проблем із законопроектом №2450 «Про порядок організації і проведення мирних зібрань».

Детальніше...
 
Харків: Кому вигідна "ностальгія" за українофобом Кушнарьовим? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 18 травня 2012 08:31

Эх, был бы жив Кушнарев…!
Цю ностальгійну фразу запустили в Харків.  Нагадує комуняцьке:  « Эх, был бы жив Ильич…!»?  Почує таке обиватель і з сумом скаже: « Да-а, Петрович был наш! Он бы защитил Харьков!»  Від кого і як – не знає, але думати йому підказали саме так.

Детальніше...
 
За посягання на святе - українську мову, Партії регіонів - рішучу відсіч ! PDF Друк E-mail
Понеділок, 14 травня 2012 16:51

Суспільство має готуватися до організації рішучої відсічі планам Партії регіонів знищити українську мову!

Сьогодні, 14 травня, на погоджувальній раді парламенту голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов виступив за розгляд на пленарному тижні 15-18 травня законопроекту “Про засади державної мовної політики”. Цей законопроект, розроблений українофобом Колєсніченком, фактично витіснить українську мову з половини території України, зробивши на іншій половині російську де-факто другою державною.

Попередній подібний законопроект було відкликано після масових протестів громадськості у 2010-2011 рр. Тому несподіваність і поспіх внесення нового законопроекту, який не пройшов широкого громадського обговорення (Колєсніченко обмежився лише збором підписів його прихильників), можна пояснити лише одним: Партія регіонів прагне прийняти нищівний для української мови закон блискавично, аби суспільство не встигло організуватися для нових протестів.

Детальніше...
 
Кумедна агресія шовінізму PDF Друк E-mail
Понеділок, 07 травня 2012 21:54

Нещодавно в «Кур’єрі галіційському» була надрукована стаття якогось Володимира Клучака під назвою «Крихти польськості в Галичині». (Див. «KurierGalicyijski»13-26 квітня 2012 р. с.15). Вперше, від часу заснування цієї непересічної газети, надруковано відкрито антиукраїнську, антигалицьку статтю, яка обурила багатьох читачів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>