Український національний збір
Про загрози проекту Трудового Кодексу України (аналіз) PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 травня 2012 19:14

( на тираж 02.04.2012р.)
По- перше: проект ТКУ не є цілісним документом. Ознайомлення з ним дає відчуття, що розділи виписані, різними людьми з різним життєвим світоглядом. По-друге: проект ТКУ має подвійність трактувань встановлення умов праці та її оплати. У проекті, чітко закріплюється та розвивається концепція - відокремити працівника від механізму колективного захисту та громадського контролю трудових відносин. А саме: додається механізмособистого договору «роботодавець – робітник», з відділенням профспілки від контролю за встановленням умов праці.

Детальніше...
 
Дніпропетровський теракт триває: влада полює за ... привидами з Голівуду (фото) та українським народом PDF Друк E-mail
Середа, 02 травня 2012 23:04

Нові жертви дніпропетровського вибуху

Кількість жертв чотирьох вибухів, що трапились у Дніпропетровську 27 квітня, зростає в геометричній прогресії й вже налічує понад сотню осіб. Щоправда, ці люди узнали про вибухи, здебільшого, з телевізійних новин. Але до числа постраждалих їх можна віднести з повним на те правом – вони опинились за ґратами внаслідок беззаконної кампанії по затриманню «підозрюваних у організації вибухів», яку проводять Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ України на виконання вказівки В.Януковича знайти зловмисників неодмінно до 4 травня.

Масові затримання вже відбулись у Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі та Одесі. «Терористів» доблесні українські правоохоронці вираховують дуже просто – хапають тих, чий мобільний телефон «засвітився» поблизу місць вибухів впродовж двох днів, що передували теракту. Якщо ж людина зовнішньо схожа (або хоча б віддалено схожа) на складений СБУ-шниками фоторобот, горопашного без зайвих розмов везуть до міського (у Києві – районних) управління міліції.

Детальніше...
 
Після зловіщої операції «Вісла»: Пустка в центрі Європи PDF Друк E-mail
Середа, 02 травня 2012 21:39

Масова депортація українців у Польщі 65 років тому так і не принесла «державницької величі» її ідеологам

Знелюднені українські землі по той бік кордону з Польщею у дослідників–етнографів асоціюються з чорнобильським пустирищем. «Там села, де немає вже хат, лише недоглянуті сади й зарослі цвинтарі, — розповідає «УМ» свої враження від відвідин Лемківщини відомий етномистецтвознавець Михайло Селівачов. — І на всьому цьому лежить печать тимчасовості. Це пустка в центрі Європи». За словами вченого, ці звільнені від українців у 1947–му землі так і не змогли освоїти й повністю заселити поляки. Вони побоювалися, що от–от нагрянуть українці і мститимуться за грабунки. У 1960—80–ті роки занедбана Лемківщина стала чимось на зразок Сибіру для поляків. Там селили засуджених за дрібні злочини. Наприкінці ХХ століття туди дозволили повертатися виселенцям та їхнім нащадкам. Однак вони на той час уже прижилися на нових теренах...

Детальніше...
 
Громадянське суспільство, яке загрожує Януковичу, влада намагається підмінити PDF Друк E-mail
Понеділок, 30 квітня 2012 13:13

Масові акції протесту приватних підприємців, чорнобильців, афганців, «дітей війни», учителів, медичних працівників, водіїв автобусів і низки інших соціальних прошарків і категорій громадян, що прокотилися по Україні в 2011 році, змусили владу усвідомити, що головну загрозу для неї представляють не опозиційні політичні партії, які правлячому режиму наразі успішно вдалося загнати в «резервацію», а нові громадські організації, що набирають силу на хвилі протестних настроїв, що піднімаються.

Детальніше...
 
Навіщо Регіонам вибухи в Дніпропетровську? PDF Друк E-mail
Субота, 28 квітня 2012 10:15

Скільки вибухів пролунало в Дніпропетровську насправді – наразі важко сказати. Можливо, інформація про десять вибухів - лише чутки. Проте і чотирьох, офіційно підтверджених - теж немало.

Чому вибухають смітники, відповісти нескладно. Туди найлегше покласти вибуховий пристрій, і ніхто не побіжить в міліцію щодо «підозрілого пакунку на узбіччі». Складніше зрозуміти: чому саме в Дніпропетровську. Проте символізм події ідеально вкладається в протистояння «донецький» з «дніпропетровськими». Трохи побили Юлю, трохи побомбили її малу батьківщину. Втім і зі сценаріями вибухів житлових будинків в Росії багато схожого.

Детальніше...
 
Згортання українського дубляжу - це також погіршення життя перекладачів, акторів, пенсіонерів, інвалідів, бюджетників PDF Друк E-mail
Понеділок, 23 квітня 2012 22:05

Захисти український дубляж разом з кіногероями!

Акція: 25-го квітня 2012р., Біля Держкіно (вул. Лавсрька, 10) – через дорогу від Лаври, вхід з двору.

Улюблені кіногерої разом з кіноглядачами прийдуть до Держкіно, щоб передати чиновникам звернення з вимогою обов’язкового дублювання або озвучення іноземних фільмів в Україні. Цю вимогу Кабінет Міністрів з подачі Держкіно скасував постановою №168. Таким чином в Україну дозволено ввозити для прокату фільми, дубльовані чи озвучені російською мовою в Росії.

Детальніше...
 
Автопробіг: Зроби Україну сам PDF Друк E-mail
Понеділок, 23 квітня 2012 21:44

У середу, 25 квітня о 12.00 (вул. Винниченка, біля Порохової вежі) почнеться брифінг для журналістів, а в 12.30 зі Львова стартує 1-й етап автопробігу західними та центральними областями України.

Учасники акції в містах і селах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей привертатимуть увагу до „гарячих точок” цих населених пунктів, наголошуватимуть на необхідності створення територіальних громад саме яким, згідно з Конституцією України, надано право та можливості прямого управління територією – землею, комунальним майном, інфраструктурою, братимуть участь в патріотичних заходах.

Детальніше...
 
Для підтримки підприємців львівського ринку „Привокзальний” з’їдуться громадські активісти зі всієї України PDF Друк E-mail
Понеділок, 23 квітня 2012 21:20

У середу, 25 квітня, з 10.30 до 11.00 відбудеться пікетування Львівської міської ради  з приводу незаконної діяльності ТзОВ „Привокзальний ринок”.
Попри численні обіцянки з боку представників влади та правоохоронних органів, підприємці „Привокзального” вже впродовж року не можуть повернути у свою власність належне їм нерухоме майно.

Детальніше...
 
В руйнуванні Андріївського узвозу звинувачують Партію регіонів: це – логічне продовження її політики PDF Друк E-mail
П'ятниця, 20 квітня 2012 23:53

Третій день поспіль у Києві поширюються найрізноманітніші листівки із закликом прийти на акцію на захист Андріївського узвозу. Оскільки на захист вулиці піднялися всі адекватні кияни, кожне середовище випускає власні агітматеріали, забезпечуючи їх друк і поширення в народний спосіб. Але всі вони закінчуються одним закликом – прийти 21 квітня на акцію по захисту Андріївського.
Одна з таких листівкок, яку масово роздають у вагонах метро, акцентує увагу на тому, що Андріївський узвіз – не прикрий виняток, а лише один з послідовних кроків загарбницької політики нинішньої влади. І наводить перелік деяких з цих кроків:

Детальніше...
 
Російський фільм "Матч" підлягає забороні на території України PDF Друк E-mail
Середа, 18 квітня 2012 10:32

Одразу кілька громадських організацій скерували звернення до міністра культури України Михайла Кулиняка із вимогою заборонити офіційний показ російського фільму «Матч» на території України.

«Ми глибоко стурбовані новиною про можливість виходу у кінопрокат фільму “Матч” спільного виробництва компаній "Рекун-синема" та "Пронто-фильм", - йдеться у зверненні. - Вважаємо, що сюжет цього продукту грубо перекручує історичні факти та зневажливо показує українців як націю.

Детальніше...
 
Позиція громадськості: український дубляж мусить жити PDF Друк E-mail
Четвер, 12 квітня 2012 23:21

На організовану Громадянським рухом «Відсіч», ініціативою «Кіно-Переклад», Рухом добровольців «Простір свободи», Громадською організацією «Українська справа», Всеукраїнською громадською організацією «Не будь байдужим!».акцію «Кіна не буде?» прийшли відомі діячі культури (Фагот (гурт «ТНМК»), Фома (гурт «Мандри»), проект «Тельнюк: Сестри», Брати Капранови, Ірена Карпа, театральний режисер Сергій Архіпчук, казкар Сашко Лірник, режисер фільму “Той, хто пройшов крізь вогонь” Михайло Іллєнко, голова правління Спілки кінематографістів України Сергій Тримбач, член-кореспондент Академії мистецтв України Ганна Чміль, яка на посаді заступника держсекретаря Міністерства культури і мистецтв України доклала чимало зусиль, аби в Україні розвинувся власний потужний кінопереклад, актор Євген Нищук (ведучий сцени Помаранчевої революції) та багато інших відомих людей. Були присутні також народні депутати Леся Оробець, Андрій Парубій, Олесь Доній, Андрій Шевченко.

Детальніше...
 
Андріївський узвіз: сміття для регіонала PDF Друк E-mail
Четвер, 12 квітня 2012 22:35

Ввечері 11 квітня відбулася акція по захисту Андріївського узвозу. Причиною її став випадок під час “реконструкції” цієї вулиці – знесення трьох старовинних будинків задля спорудження замість них будівлі зі скла та бетону. Кияни мали змогу принести до винуватця події – Ріната Ахметова – подарунок: будівельне сміття із багатостраждального узвозу. Але все сталося не так просто – на учасників чекали сюрпризи, завбачливо підготовлені владою.

Підготовка до акції

Детальніше...
 
Захисти історичний центр Києва від "культури" регіоналів! Сьогодні, о 19.00 акція на Андріївському узвозі PDF Друк E-mail
Середа, 11 квітня 2012 12:46

Представники Партії Регіонів Ахмєтов та Попов проводять зачистку старого Києва всупереч волі громади. У самому серці Києва, у вихідний день -неділю, без відома жителів столиці, зруйновано три будинки на Андріївському узвозі. Нищення культурної спадщини Києва стало систематичним...

11 квітня, о 19:00 приходимо на вулицю Десятинну, 3а (центральний офіс Ахмєтова) з будівельним сміттям. Там його і залишаємо.

Детальніше...
 
«Тригерна» система влади: незмінність і закритість команд владного політичного бомонду PDF Друк E-mail
Понеділок, 09 квітня 2012 08:55

Система влади в Україні є замкнутою і діє за принципом відомої з техніки тригерної системи (тригер – електронний пристрій, що має здатність тривалий час перебувати в одному з двох стійких станів і чергувати їх під впливом зовнішніх сигналів). Таку думку висловив політичний експерт Михайло РОЛЬ (на фото) в ексклюзивному інтерв’ю порталові «Воля народу».
Експерт, зокрема, зазначив: «Про існування «тригерної» системи влади свідчить практична незмінність і закритість команд владного політичного бомонду. Одна команда тривалий час перебуває у стані влади, друга – в опозиції, після чого їхні стани чергуються.  Вибори – це лише зовнішній сигнал для зміни …«вахти». При цьому ні система, ні спектр політичних гравців не зазнають суттєвих змін. Досить нагадати про відсутність стратегії в обох таборів; про віддаленість від народу; про запевнення, що опозиція контролює владу (в той час, коли сама є її складовою); про закритість формування виборчих списків; про невиконання обіцянок та відсутність нових підходів тощо.

Детальніше...
 
Кіна не буде?! 12 квітня біля Кабінету Міністрів акція на захист української мови PDF Друк E-mail
Неділя, 08 квітня 2012 22:08

Уряд дозволив прокат фільмів, дубльованих в Росії російською мовою. Податківці вилучили апаратуру студії дубляжу “Ле Доен”. Український дубляж нищать економічно й фізично. Прийди під Кабмін, щоб домогтися:

   1. Скасувати постанову № 168. Фільми мають дублюватися в Україні. …
   2. Повернути апаратуру студії «Ле Доен» і забезпечити можливість дубляжу на студії фільмів.

Приходьте під Кабінет Міністрів 12 квітня о 12.00

Докладніше:

Детальніше...
 
Податковий терор влади спрямовується на підрив українських цінностей PDF Друк E-mail
Субота, 07 квітня 2012 00:22

Напад на студію «Ле Доен» – частина спланованої політики нищення українського дубляжу

5 квітня податкова міліція здійснила напад на найбільшу й найсучаснішу в Україні студію кінодубляжу «Ле Доен» (дочірнє підприємство кінопрокатної компанії B&H). Привід, під яким «маски-шоу» напали на студію (буцімто несплата податків, причому не студією, а її партнерами!) – є надуманим. Справжньою метою й головним наслідком рейду є вилучення комп’ютерної та звукозаписувальної техніки, яка використовується для дублювання фільмів.

Детальніше...
 
Не будь рабом! Громадськість вимагає відхилити законопроект 2450 про обмеження мирних зібрань PDF Друк E-mail
П'ятниця, 06 квітня 2012 23:40

У понеділок, 9 квітня 2012 року, активісти Громадянського руху “Відсіч” під стінами будівлі Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2), де проходитиме Погоджувальна рада депутатських фракцій, влаштують акцію проти розгляду скандального законопроекту №2450 “Про порядок організації і проведення мирних заходів”.

Початок заходу о 9.30.

Громадськість проведе дійство, під час якого його учасники закують себе в колодки, що символізуватиме втрату права на протест, на дію, на свободу слова в разі погодження даного проекту закону.

Детальніше...
 
Ксенофобський стереотип, як засіб мислення "кресових лідерів" PDF Друк E-mail
П'ятниця, 06 квітня 2012 07:42

Ми повинні тішитися тим, що українська та польська молодь у багатьох питаннях знаходить спільну мову, влаштовують спільні акції, походи, фестивалі, флеш-моби, вечори, поїздки тощо. Можемо не переживати, що українсько-польське майбутнє буде затьмарене війнами та ненавистю, як це було у минулому. Цивілізовані нації завжди знаходять точки порозуміння, незважаючи на конфлікти минувшини і, водночас не забуваючи ні жертв, ні героїв своєї історії. Однак, існує когорта людей, які займаються тим, що екстраполюють сутички попередніх епох на стосунки сучасності, застосовуючи примітивні пропагандистські гасла, ідеологічні агітки та «цифри» тоталітарних часів, вживаючи старі імперські терміни (на кшталт «Креси всходні», «Малоросія», «бандформування» ) та, маючи певний вплив у суспільстві, акумулюють ворожість на догоду тим силам, які готові на все задля зіткнення примирених сусідів.

Детальніше...
 
Збій владного конвеєра: Суд закрив справу проти активістки "Відсічі" PDF Друк E-mail
Четвер, 05 квітня 2012 00:43

Печерський районний суд Києва закрив справу проти активістки Громадянського руху “Відсіч” Катерини Чепури.

Катю звинувачували у організації акції протесту біля Клубу Кабміну 24 січня перед зустріччю прем’єра Миколи Азарова з освітянами. В той день Азаров обговорював зі студентськими активістами і ректорами університетів міністерський законопроект “Про вищу освіту”, який викликав хвилю обурення серед молоді. Чепуру, попри особисте запрошення на цю зустріч, в Клуб не пропустили. Катя довго і голосно сперечалася з охороною, після чого Азаров особисто наказав пропустити дівчину. Для міліції це і стало причиною оголосити Чепуру організатором “протесту”.

Детальніше...
 
Потреба швидкого реагування! Захистимо людину! PDF Друк E-mail
Четвер, 05 квітня 2012 00:26

З метою захисту фермера – громадського активіста Віктора Чміленка представники громадських організацій з різних областей України 6 квітня 2012 р.  з’їжджаються  в місто Бобринець  Кіровоградської обл.  Місце зустрічі: вул. Шевченка, 101. Наша мета -  не дати засудити невинну людину! Не будь байдужим, приєднуйся!
Додаткова інформація:
Кіровоградського фермера Віктора Чміленка "ПРівєтствуют" терором 37-ого
Государство, ты чё?!
З питань організації – за тел. 0675206272 - Олексій.

 
Необхідно мати побудовану альтернативну систему, або хоча б її прототип PDF Друк E-mail
Субота, 31 березня 2012 01:11

У нас настільки великі проблеми, що вони плавно переходять у великі можливості.

Наприклад, нам абсолютно не шкода діючої системи державного управління - вона застаріла, роздута, неефективна, а саме головне - люди що мають статус в цій системі, паразитують на суспільстві - використовують ресурси, які мають бути спільними.

Насправді, її не можна реформувати, - її потрібно викинути.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>