Акція протесту проти вседозволеності міліції, органів прокуратури та суддів!
Акція протесту проти вседозволеності міліції, органів прокуратури та суддів! PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 09 грудня 2012 00:50

Київ, понеділок, 10 грудня, площа біля Генпрокуратури, вул. Різницька, 13/15

Державна машина, яку ми утримуємо своїми податками, покриває справжніх злочинців, розкрадачів держави та тих, хто підриває її конституційні основи ініційованими з-за кордону «антиУкраїнськими виборами» (http://www.facebook.com/antyvybir).

У той же час проти чесних громадян шиються білими нитками сфальшовані кримінальні справи!

За те, що вони – активні.

За те, що вони хочуть жити у правовій державі, де Конституція виконується, а не є мертвим атрибутом, і домагаються, щоб Україна стала такою.

Такими є кримінальні справи проти правозахисниці Рими Білоцерківської, проти батька та сина Олексевичів, що допомогли створити територіальну громаду села Руда на Львівщині, намагаючись впровадити в життя прописаний у Конституції України лад.

Скільки ще чесних та небайдужих людей постраждає за свою громадянську позицію від злочинців у погонах та суддівських мантіях?!

Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури України перевірити діяльність силових структур, причетних до репресій проти чесних громадян: компетентність цих структур, законність та результати їхньої щоденної діяльності. А також, у разі необхідності – звернутися до народу з проханням застосовувати на практиці статтю 207 КПК України (про затримання осіб, що чинять злочин), оскільки народ України має на це повне конституційне та гарантоване іншим законодавством право.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України